NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE

"MAM" Rzeszów

G 25

G25 to Grupa polskich firm, które łączy:
Ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze przemysłu w Polsce, Ponad 25-letnie know-how w handlu w branży narzędziowej. Produkty G25 to starannie wyselekcjonowane narzędzia, które produkują dla nas wg najwyższych standardów firmy krajowe i zagraniczne. Wybór został dokonany w oparciu o nasze doświadczenie handlowe i produkcyjne oraz o opinie techniczne zaufanych użytkowników z branż samochodowej, stoczniowej czy lotniczej, pod kątem potrzeb naszych Klientów.  

SANDVIK COROMANT  

Światowy lider w produkcji narzędzi do frezowania, toczenia, wiercenia, rozwiercania, systemów narzędziowych. Szwedzki producent z blisko 80-letnim doświadczeniem.  

FANAR 

Polski producent narzędzi z Ciechanowa. Jeden z największych w Europie dostawców gwintowników, narzynek, wygniataków oraz wszelkich innych narzędzi do gwintów. Fanar produkuje również frezy VHM, wiertła i oprawki.  

POLCOMM

Polski producent narzędzi skrawających z Lubartowa. Polcomm specjalizuje się w wysokowydajnych płytkach wieloostrzowych do toczenia i szybkiego frezowania z wysokimi posuwami, oraz głowicach frezerskich.  

TOTIMIE

Japoński producent zaawansowanych płytek wieloostrzowych do toczenia i frezowania.  

BAILDON

POLSKI PRODUCENT WIERTEŁ Z PONAD 150 LETNIĄ TRADYCJĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADA WIERTŁA DO STALI, DO BETONU, DO DREWNA W TYM WIERTŁA POKRYWANE.  

PAFANA

Pabianicka fabryka narzędzi do krajowy producent z wieloletnią tradycją. W swojej ofercie posiada między innymi: płytki wieloostrzowe, norze tokarskie, oprawki frezerskie, frezy, czy wiertła składane.  

FENES

Krajowy wytwórca narzędzi skrawających do metalu i drewna. Dostawca frezów węglikowych, frezów HSS i HSS-E, pogłębiaczy i pił.  

DOLFAMEX

Wytwórca narzędzi frezerskich z węglików spiekanych oraz HSS, rozwiertaków, pogłębiaczy, wierteł i narzędzi specjalnych.  

ZCC-CT

Największy na świecie producent narzędzi skrawających. Firma zatrudniająca tysiące pracowników na całym świecie. W swojej ofercie posiada niezwykle szeroki asortyment narzędzi do frezowania, toczenia i wiercenia, zarówno monolitycznych jak i składanych.  

G25

Opis w przygotowaniu...

PFERD VSM

Opis w przygotowaniu...

NORTON

Opis w przygotowaniu...